HALI YIKAMA

Halı Yıkama Hangi İşlemlerden Geçer ?


Sipariş ; Halı yıkama hizmeti için firmamıza ulaşan müşterilerimizin, ad, soyad, adres, ve telefon bilgileri otomasyon sistemine kayıt edilir.Sipariş Teslim Alma ; Firmamız, Müşterilerimizden alınan siparişler doğrultusunda 24 saat süre içerisinde bildirilen adrese ekiplerimiz

ulaşır ve temizlenmek üzere teslim alınan halıların cinsi, ebadı ve adedi müşteri yanında kontrol edilir ve imza karşılığında teslim alınır.Fabrikaya Giriş ; Alınan halılar yerinde otomasyon sistemi tarafından verilen kayıt sıra numarasına göre etiketleme gerçekleştirilir.Halı Yıkamaya Hazırlık ; Halı ve kilimleriniz fabrikamıza girişi ardından dokumasına ve yıkama çeşidine göre ayrılır. Tüm halılar içlerinde ki tozlarından arındırılmak üzere toz dolabından geçirilerek kir çözme havuzunda bekletilir. Kir çözme ve yıkama havuzundan çıkarılan halılar son sistem otomatik halı yıkama makinelerinden uzman personellerimiz tarafından yıkamaya verilir.


Not: Lekeli halılarınız için halınıza zarar vermeyecek kimyasallar kullanılmaktadır.Halı Yıkama İşlemi ; Halı yıkama işleminde tamamen bitkisel olan halı yıkama şampuanları kullanılarak bol köpüklü yıkanmaktadır.Halı Kurutma İşlemi ; Halı yıkama sonrasında durulama işlemi bittikten sonra 1200 devirli (santrifüj) halı sıkma makinesinde suyu sıkılır. Sıkma işleminden geçen halılar önce havalandırıp daha sonra kapalı kurutma odalarına alınarak kurutulur.Halı Teslimat : Halı ve kilimleriniz bu şekilde kısa sürede kurutularak son işlem olarak paketleme bölümüne alınır. Burada son kontrolleri yapılıp vakumlandıktan sonra parfümlenir ve poşetlenip raflara alınarak teslimata hazır hale gelir.Teslimatı gerçekleştirmek üzere çağrı merkezimiz tarafından müşterilerimize teslimattan 1 gün önce fiyat bilgisi verilerek halılar teslim edilir. Uygulanan tüm işlemlerde halılarınız garantimiz altındadır.


ANTİ BAKTERİYEL HALI YIKAMA
güncelleniyor…
TOZ DOLABI

YUMUŞATMA HAVUZU
Toz alma işleminden geçen halılar  yumuşatma havuzunda bekletilir.
bu işlemde halıların en dip noktalarındaki  kirler yumuşatılır ve dezenfektesi kolay olur
HALI YIKAMA
güncelleniyor…
HALI SIKMA
güncelleniyor…
HALI KURUTMA
güncelleniyor…
SON KONTROL
güncelleniyor…
DEPOLAMA VE SERVİS
güncelleniyor…